Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

30 Temmuz 2016 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Pendik/Yalova 
06:00
06:45
Feribot
Yalova/Pendik 
06:00
06:45
Feribot
Bursa/Besiktas 
06:30
08:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
06:30
08:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
06:30
08:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
07:00
09:00
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
07:00
07:25
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
07:00
08:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
07:30
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
07:30
09:10
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
07:30
09:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
07:30
09:00
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
07:30
08:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
07:55
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
07:55
09:10
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
08:00
11:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
08:00
11:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Yalova DO 
08:10
09:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
08:30
11:00
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
08:30
11:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
08:30
11:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
08:30
12:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
08:30
11:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
08:30
10:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
08:40
09:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
08:45
10:00
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
08:45
10:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Kumla 
08:45
11:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
09:00
12:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:00
12:20
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Avcilar 
09:00
12:00
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
09:00
13:15
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
09:00
12:45
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
09:10
09:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
09:15
12:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
09:15
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
09:15
10:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Kumla 
09:15
11:30
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
09:30
13:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:30
12:50
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Avcilar 
09:30
12:00
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
09:30
13:15
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
09:30
12:45
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
09:30
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
09:30
11:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
09:30
11:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
09:45
12:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
09:45
12:20
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
10:00
12:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
10:00
11:35
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
10:00
13:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
10:00
13:20
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
10:00
10:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
10:00
10:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
10:10
11:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
10:10
11:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
10:15
13:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:15
12:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
10:45
13:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:45
13:20
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
10:45
12:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kumla 
10:55
11:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
11:00
12:15
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
11:15
12:40
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
11:30
12:30
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
11:30
13:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Kumla/Armutlu 
11:45
12:20
Deniz Otobüsü
Kumla/Kadıköy 
11:45
14:15
Deniz Otobüsü
Kumla/Yenikapı 
11:45
13:50
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
11:50
13:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
12:00
15:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
12:00
15:20
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
12:00
12:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
12:10
13:50
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
12:10
14:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
12:10
12:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
12:10
13:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
12:30
15:00
Feribot
Bursa/Kadıköy 
12:30
14:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
12:30
14:10
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
12:35
14:15
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
12:35
13:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
12:40
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
12:40
13:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
12:45
14:00
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
12:45
15:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
12:45
15:20
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:50
14:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
13:00
15:30
Feribot
Yalova/Pendik 
13:00
13:45
Feribot
Pendik/Yalova 
13:00
13:45
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
13:00
16:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
13:00
16:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:10
14:50
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
13:30
16:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
13:30
16:05
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
13:30
14:30
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
13:30
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Bursa/Besiktas 
14:30
16:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
14:45
16:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
14:50
16:50
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
15:00
16:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:10
16:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
15:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
15:30
18:00
Feribot
Bursa/Yenikapı 
15:30
17:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
15:30
17:20
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
15:30
16:55
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
15:30
16:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
15:45
17:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Kumla 
15:45
18:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
16:00
18:30
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
16:15
17:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Kumla 
16:15
18:30
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
16:15
16:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Bursa/Besiktas 
16:30
18:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
16:30
18:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
16:30
18:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
16:45
18:00
Feribot
Yalova DO/Kartal 
17:00
17:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
17:00
17:25
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
17:00
20:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
17:00
20:05
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
17:10
19:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
17:10
17:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
17:30
19:50
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
17:30
20:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
17:30
20:05
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
17:40
19:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
17:40
18:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
17:45
22:15
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
17:45
21:45
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
17:50
19:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
17:55
18:40
Feribot
Pendik/Yalova 
17:55
18:40
Feribot
Armutlu/Kumla 
17:55
18:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
18:00
19:35
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
18:00
21:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
18:00
21:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
18:10
19:50
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
21:00
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
18:30
21:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
18:30
21:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
18:30
22:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
18:30
21:45
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
18:30
20:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
18:30
20:15
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
18:30
20:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
18:30
20:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:30
20:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
18:45
20:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
19:00
21:30
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
19:00
20:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
19:00
20:15
Deniz Otobüsü
Avcilar/Avsa Adası 
19:15
22:15
Deniz Otobüsü
Avcilar/Marmara Adası 
19:15
21:45
Deniz Otobüsü
Kumla/Armutlu 
19:15
19:50
Deniz Otobüsü
Kumla/Kadıköy 
19:15
21:55
Deniz Otobüsü
Kumla/Yenikapı 
19:15
21:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
19:20
21:00
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
19:20
21:30
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Bostancı 
19:30
20:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
19:30
20:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
19:30
19:55
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
19:30
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
19:50
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
20:00
21:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
20:00
21:30
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
20:05
21:55
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
20:05
21:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
20:10
21:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yenikapı/Bursa 
20:30
22:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
20:30
22:05
Feribot
Yenikapı/Yalova 
20:45
22:00
Feribot
Bursa/Besiktas 
21:00
23:20
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
21:00
23:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
21:00
22:40
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
21:05
21:30
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
21:15
23:35
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Kadıköy/Bursa 
21:35
23:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Esenköy/Bostancı 
21:45
23:45
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
21:45
23:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
21:55
23:35
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
22:00*
00:30
Feribot
Çınarcık/Bostancı 
22:15
23:45
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
22:15
23:15
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
22:45
23:30
Feribot
Pendik/Yalova 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:00*
00:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
23:45*
01:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:45*
01:00
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.