Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

03 Agustos 2015 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Yalova/Pendik 
01:00
01:45
Feribot
Pendik/Yalova 
01:00
01:45
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:10
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Kumla/Armutlu 
07:00
07:30
Deniz Otobüsü
Kumla/Kadıköy 
07:00
09:40
Deniz Otobüsü
Kumla/Yenikapı 
07:00
09:15
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
07:00
09:00
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
07:00
07:25
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
07:00
08:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Yalova DO 
07:05
08:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
07:30
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
07:30
09:10
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
07:30
08:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
07:30
09:00
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
07:30
08:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
07:45
09:00
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
07:50
09:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
07:50
09:15
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy 
07:55
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
07:55
09:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
08:00
11:45
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
08:30
10:40
Feribot
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
08:45
11:45
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
09:00
12:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
09:00
12:05
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
09:00
09:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
09:30
12:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
09:30
12:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
09:30
11:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
09:30
11:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
09:45
11:55
Feribot
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
09:45
13:35
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:45
13:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
10:00
11:35
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
10:00
11:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:00
12:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:00
11:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
10:10
11:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
10:10
11:40
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
10:15
14:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
10:15
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
10:30
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:30
13:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
10:30
11:55
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
11:00
14:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
11:00
13:35
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
11:15
11:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
12:10
14:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
12:10
12:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
12:10
13:40
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
12:15
15:15
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
12:30
14:20
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
12:30
13:55
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:40
14:40
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
12:40
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
12:40
13:40
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
13:00
13:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:00
14:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
14:00
16:10
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
14:00
17:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
14:00
17:05
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
14:30
17:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
14:30
17:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
15:00
18:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
15:00
18:05
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
15:00
15:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
15:10
17:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
15:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
15:30
17:40
Feribot
Bursa/Yenikapı 
15:30
17:05
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
15:30
18:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
15:30
18:05
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
15:30
17:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu Tatil Köyü 
15:30
17:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:30
17:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
15:45
18:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
16:00
17:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu Tatil Köyü 
16:00
17:15
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
16:15
16:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Bursa/Kadıköy 
17:00
19:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
17:00
18:40
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
17:10
19:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
17:10
17:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
17:30
18:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
17:40
19:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
17:40
18:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Pendik/Yalova 
17:50
18:35
Feribot
Yalova/Pendik 
17:50
18:35
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:00
19:35
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
18:15
20:05
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
18:15
19:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
20:40
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
18:30
20:40
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
18:30
20:15
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Bostancı 
18:30
19:35
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
19:00
20:15
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
19:10
21:10
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
19:15
22:45
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
19:15
22:15
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
19:20
21:00
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
19:20
21:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
19:30
23:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
19:30
22:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
19:30
21:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Yenikapı/Çınarcık 
20:00
21:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
20:00
21:30
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
20:15
23:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
20:15
22:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
21:05
21:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
21:30
23:40
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Pendik/Yalova 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Pendik 
22:45
23:30
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.