Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

23 Mayis 2015 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:10
Feribot
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Armutlu 
08:00
08:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu Tatil Köyü 
08:00
08:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:00
10:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:00
10:25
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yenikapı/Yalova 
08:15
09:30
Feribot
Armutlu/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
08:30
10:25
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
08:40
10:40
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
08:55
10:10
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy 
08:55
10:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
09:00
10:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
09:00
10:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
09:00
11:00
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
09:00
09:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Bostancı 
09:30
12:15
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
09:30
11:45
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Yenikapı 
10:30
11:45
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yenikapı/Yalova 
11:15
12:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
11:30
13:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
11:30
13:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:30
12:45
Feribot
Kadıköy/Bursa 
11:40
13:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
12:00
13:40
Deniz Otobüsü
Bostancı/Bandırma 
12:00
14:55
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
12:30
14:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
12:30
13:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
13:00
14:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
13:30
14:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
13:30
14:45
Feribot
Kartal/Yalova DO 
14:00
14:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Kadıköy/Bursa 
14:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:30
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
15:00
17:00
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu Tatil Köyü 
15:00
16:45
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
15:00
17:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:15
16:25
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
15:30
17:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu Tatil Köyü 
15:30
16:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:30
17:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Bostancı 
15:30
18:15
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
15:30
17:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:30
16:45
Feribot
Yalova DO/Kartal 
15:30
16:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
15:30
16:45
Feribot
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Armutlu Tatil Köyü/Bursa 
16:50
17:30
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
17:00
17:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Bursa 
17:05
17:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
17:30
19:05
Feribot
Pendik/Yalova 
17:45
18:30
Feribot
Yalova/Pendik 
17:45
18:30
Feribot
Yalova/Yenikapı 
18:00
19:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
18:00
19:15
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Bostancı/Bandırma 
18:30
21:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
20:40
Feribot
Kadıköy/Bursa 
18:40
20:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
19:00
20:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
19:00
21:25
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Bursa/Yenikapı 
19:30
21:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
19:30
21:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Yenikapı/Yalova 
20:00
21:15
Feribot
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Bursa/Yenikapı 
20:30
22:05
Feribot
Yenikapı/Bursa 
20:30
22:05
Feribot
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
21:30
22:45
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Pendik/Yalova 
23:55*
00:40
Feribot
Yalova/Pendik 
23:55*
00:40
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.