Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

25 Agustos 2016 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Bursa/Besiktas 
06:30
08:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
06:30
08:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
06:30
08:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
07:00
09:00
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
07:00
07:25
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
07:00
08:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Yalova DO 
07:10
08:15
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
07:30
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
07:30
09:10
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
07:30
09:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
07:30
09:00
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
07:30
08:30
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
07:35
08:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
07:55
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
07:55
09:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
08:00
11:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
08:30
11:00
Feribot
Bursa/Besiktas 
08:30
10:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
08:45
11:45
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Avcilar 
09:00
12:00
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
09:00
13:15
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
09:00
12:45
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
09:00
10:00
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
09:00
09:25
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Marmara Adası/Avcilar 
09:30
12:00
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
09:30
13:15
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
09:30
12:45
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
09:30
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
09:40
11:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
09:40
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
09:45
13:35
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:45
13:05
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
10:00
12:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
10:00
11:35
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
10:00
11:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
10:15
14:05
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
10:15
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
10:20
11:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
10:20
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
10:30
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:30
13:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
10:30
11:45
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
11:00
14:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
11:00
13:35
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
11:25
11:50
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
11:30
13:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
11:50
13:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
12:10
13:50
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
12:10
14:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
12:10
12:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
12:10
13:40
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
12:15
15:15
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
12:30
14:20
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
12:30
13:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
12:30
14:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
12:30
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
12:40
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
12:40
13:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:50
14:50
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
13:00
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:10
14:50
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
13:30
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
14:00
16:30
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
14:00
17:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
14:00
17:05
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
14:30
17:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
14:30
17:05
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
14:30
15:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
14:30
14:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
14:30
16:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
14:50
16:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:10
16:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
15:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Bursa/Yenikapı 
15:30
17:05
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
15:30
17:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
15:30
17:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
16:00
18:30
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
16:00
17:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
16:00
17:15
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
16:15
16:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
16:45
18:00
Feribot
Kartal/Yalova DO 
17:00
17:55
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
17:10
19:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
17:10
17:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
17:30
17:55
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
17:40
19:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
17:40
18:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Pendik 
17:55
18:40
Feribot
Pendik/Yalova 
17:55
18:40
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:00
19:35
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
18:15
20:05
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
18:15
19:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
21:00
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
18:30
20:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Bostancı 
18:30
19:35
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
18:45
20:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
19:00
21:30
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
19:00
20:25
Deniz Otobüsü
Topçular/Ambarlı 
19:00
23:00
Feribot
Bostancı/Çınarcık 
19:20
21:00
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
19:20
21:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Yenikapı/Çınarcık 
20:00
21:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
20:00
21:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yenikapı/Yalova 
20:45
22:00
Feribot
Bursa/Besiktas 
21:00
23:20
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
21:00
23:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
21:00
22:40
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
21:05
21:30
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
21:15
23:35
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Kadıköy/Bursa 
21:35
23:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Yenikapı/Bursa 
21:55
23:35
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
22:00*
00:30
Feribot
Yalova/Pendik 
22:45
23:30
Feribot
Pendik/Yalova 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:00*
00:15
Feribot
Ambarlı/Topçular 
23:30*
03:30
Feribot
Yenikapı/Yalova 
23:45*
01:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:45*
01:00
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.