Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

29 Eylul 2016 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Besiktas/Bursa 
00:15
02:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
06:30
08:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
06:30
08:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
06:30
08:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Bostancı/Yalova DO 
07:10
08:15
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Besiktas/Bursa 
07:30
09:50
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
07:35
08:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Bandırma/Bostancı 
07:45
10:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
07:45
10:00
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:00
08:45
Feribot
Yalova/Pendik 
08:00
08:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
08:30
10:25
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
08:30
10:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
08:55
10:25
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
08:55
10:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:00
09:45
Feribot
Yalova/Pendik 
09:00
09:45
Feribot
Besiktas/Bursa 
09:30
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:00
10:45
Feribot
Yalova/Pendik 
10:00
10:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
10:30
11:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
10:30
10:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
11:00
11:45
Feribot
Yalova/Pendik 
11:00
11:45
Feribot
Besiktas/Bursa 
11:30
13:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
11:50
13:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Bostancı/Bandırma 
12:00
14:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
12:10
13:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
12:30
14:45
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
12:30
14:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
12:30
14:10
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:50
14:50
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
13:00
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:10
14:50
Deniz Otobüsü
Tuzla/Yalova DO 
13:30
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova DO/Kartal 
14:30
15:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
14:30
14:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
14:30
16:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
14:50
16:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
15:00
15:45
Feribot
Pendik/Yalova 
15:00
15:45
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
15:00
17:00
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
15:00
16:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:10
16:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
15:30
17:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
15:30
16:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Pendik 
16:00
16:45
Feribot
Pendik/Yalova 
16:00
16:45
Feribot
Bandırma/Bostancı 
16:00
18:45
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
16:00
18:15
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
16:30
18:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
16:30
18:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
16:30
18:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
17:00
17:45
Feribot
Pendik/Yalova 
17:00
17:45
Feribot
Kartal/Yalova DO 
17:00
17:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
17:30
19:05
Feribot
Tuzla/Yalova DO 
17:30
17:55
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
17:30
19:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
17:50
19:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Yalova/Pendik 
18:00
18:45
Feribot
Pendik/Yalova 
18:00
18:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:10
19:50
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
21:00
Feribot
Yalova DO/Bostancı 
18:30
19:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
18:30
19:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
18:30
18:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
18:30
20:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
18:30
20:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:30
20:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Bandırma 
18:45
21:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Topçular/Ambarlı 
19:00
23:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
19:15
21:30
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
19:30
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
19:50
21:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
20:00
20:45
Feribot
Pendik/Yalova 
20:00
20:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
20:10
21:50
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
21:00
21:45
Feribot
Pendik/Yalova 
21:00
21:45
Feribot
Bursa/Besiktas 
21:00
23:20
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
21:00
23:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
21:00
22:40
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
21:15
23:35
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
21:35
23:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Yenikapı/Bursa 
21:55
23:35
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
22:00
22:45
Feribot
Pendik/Yalova 
22:00
22:45
Feribot
Ambarlı/Topçular 
23:30*
03:30
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.