Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

26 Nisan 2015 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:10
Feribot
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Yenikapı/Yalova 
08:16
09:26
Deniz Otobüsü
Kadıköy DO/Bursa 
08:40
10:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
09:00
10:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
09:00
10:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy DO 
09:00
11:00
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
09:00
09:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
09:01
10:11
Deniz Otobüsü
Bandırma/Bostancı 
09:30
12:15
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
09:30
11:45
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Yenikapı 
10:31
11:41
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Bursa/Yenikapı 
11:30
13:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy DO 
11:30
13:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:31
12:41
Deniz Otobüsü
Kadıköy DO/Bursa 
11:40
13:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
12:00
13:40
Deniz Otobüsü
Bostancı/Bandırma 
12:00
14:55
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
12:30
14:55
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
12:30
13:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
13:00
13:45
Feribot
Pendik/Yalova 
13:00
13:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
13:30
14:45
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:30
14:45
Feribot
Kartal/Yalova DO 
14:00
14:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Kadıköy DO/Bursa 
14:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Kadıköy DO 
14:30
16:55
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Yenikapı 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
15:00
16:35
Feribot
Kadıköy DO/Armutlu 
15:00
17:00
Deniz Otobüsü
Kadıköy DO/Armutlu Tatil Köyü 
15:00
16:45
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy DO 
15:00
16:55
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
15:00
16:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy DO/Bursa DO 
15:00
17:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
15:15
17:25
Feribot
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy DO 
15:25
16:55
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
15:25
16:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
15:30
17:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy DO 
15:30
17:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
15:30
17:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu Tatil Köyü 
15:30
16:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa DO 
15:30
17:30
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
15:30
16:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
15:30
16:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
15:30
16:45
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
15:30
17:40
Feribot
Yenikapı/Bursa 
15:45
17:20
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
16:00
19:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
16:00
19:05
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Armutlu 
16:15
16:45
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Armutlu Tatil Köyü 
16:15
16:55
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Kadıköy DO 
16:15
18:40
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Yenikapı 
16:15
18:25
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
16:30
19:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
16:30
19:05
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Armutlu/Kadıköy DO 
16:45
18:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
16:45
18:25
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Bursa DO 
16:50
17:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
17:00
18:10
Deniz Otobüsü
Armutlu/Bursa DO 
17:00
17:30
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
17:00
17:40
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy DO 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
17:10
18:25
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Armutlu 
17:15
17:45
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Armutlu Tatil Köyü 
17:15
17:55
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Kadıköy DO 
17:15
19:45
Deniz Otobüsü
Bursa DO/Yenikapı 
17:15
19:25
Deniz Otobüsü
Bandırma/Bostancı 
17:30
20:25
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
17:30
19:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
17:30
19:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy DO 
17:45
19:45
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
17:45
19:25
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
17:45
18:30
Feribot
Pendik/Yalova 
17:45
18:30
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Yenikapı/Yalova 
18:00
19:15
Feribot
Yalova/Yenikapı 
18:00
19:15
Feribot
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy DO 
18:15
19:45
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
18:15
19:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
18:30
19:40
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
20:40
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
18:30
20:40
Feribot
Kadıköy DO/Bursa 
18:40
20:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
19:00
20:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Kadıköy DO/Bursa 
19:10
21:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
19:30
21:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy DO 
19:30
21:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
19:30
21:10
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Bursa/Yenikapı 
20:00
21:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy DO 
20:00
22:00
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
20:00
21:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
20:00
21:15
Feribot
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Yenikapı/Bursa 
20:30
22:05
Feribot
Bostancı/Bandırma 
20:30
23:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
20:30
22:05
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
21:00
23:25
Deniz Otobüsü
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
21:30
22:45
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
21:30
23:40
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Kadıköy DO/Bursa 
21:55
23:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
22:15
23:55
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Pendik 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:30*
00:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
23:30*
00:45
Feribot
Yalova/Pendik 
23:55*
00:40
Feribot
Pendik/Yalova 
23:55*
00:40
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.