Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

26 Temmuz 2017 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Ambarlı/Topçular 
01:00
05:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
07:00
09:00
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
07:00
08:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
07:30
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
07:30
09:10
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
07:30
09:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
07:30
09:00
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
07:30
08:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
07:55
09:35
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
07:55
09:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:00
08:45
Feribot
Yalova/Pendik 
08:00
08:45
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
08:00
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
08:00
11:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
08:30
11:00
Feribot
Bursa/Besiktas 
08:30
10:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
08:45
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
08:45
11:20
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:00
09:45
Feribot
Yalova/Pendik 
09:00
09:45
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
09:00
12:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
09:00
12:05
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
09:30
12:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
09:30
12:05
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
09:30
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
09:40
11:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
09:40
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
09:45
13:35
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:45
13:05
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
10:00
12:30
Feribot
Pendik/Yalova 
10:00
10:45
Feribot
Yalova/Pendik 
10:00
10:45
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
10:00
11:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
10:15
14:25
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
10:15
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
10:20
11:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
10:20
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
10:30
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:30
13:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
10:30
11:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
11:00
11:45
Feribot
Yalova/Pendik 
11:00
11:45
Feribot
Yenikapı/Avsa Adası 
11:00
14:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
11:00
13:55
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
11:30
13:50
Deniz Otobüsü
Avcilar/Avsa Adası 
11:40
14:25
Deniz Otobüsü
Avcilar/Marmara Adası 
11:40
13:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
11:50
13:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
12:10
13:50
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
12:10
14:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
12:10
13:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
12:30
14:20
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
12:30
13:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
12:30
14:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
12:30
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
12:40
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
12:40
13:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:50
14:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:10
14:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
14:00
16:30
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
14:00
17:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
14:00
17:05
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
14:30
17:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
14:30
17:05
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
14:30
16:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
14:50
16:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
15:00
15:45
Feribot
Yalova/Pendik 
15:00
15:45
Feribot
Avsa Adası/Avcilar 
15:00
17:45
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
15:00
18:55
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
15:00
18:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:10
16:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
15:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Avcilar 
15:30
17:45
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Bostancı 
15:30
18:55
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
15:30
18:25
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
15:30
17:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
15:30
17:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
16:00
18:30
Feribot
Pendik/Yalova 
16:00
16:45
Feribot
Yalova/Pendik 
16:00
16:45
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
16:00
17:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
16:00
17:15
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
16:30
18:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
16:30
18:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
16:30
18:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
17:00
17:45
Feribot
Yalova/Pendik 
17:00
17:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
17:10
19:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
17:30
19:50
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
17:40
19:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
17:40
18:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
17:50
19:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
18:00
19:35
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Pendik/Yalova 
18:00
18:45
Feribot
Yalova/Pendik 
18:00
18:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:10
19:50
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
18:15
19:50
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
18:15
19:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
21:00
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
18:30
20:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
18:30
20:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
18:30
20:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:30
20:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
19:00
21:30
Feribot
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
19:00
20:25
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
19:20
21:00
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
19:20
21:30
Deniz Otobüsü
Bostancı/Avsa Adası 
19:30
23:20
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
19:30
22:50
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
19:30
23:05
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
19:30
22:35
Deniz Otobüsü
Besiktas/Bursa 
19:30
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
19:50
21:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
20:00
20:45
Feribot
Yalova/Pendik 
20:00
20:45
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
20:00
23:05
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
20:00
22:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
20:00
21:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
20:00
21:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
20:10
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
20:15
23:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
20:15
22:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
21:00
21:45
Feribot
Yalova/Pendik 
21:00
21:45
Feribot
Bursa/Besiktas 
21:00
23:20
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
21:00
23:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
21:00
22:40
Deniz Otobüsü
Topçular/Ambarlı 
21:00*
01:00
Feribot
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Pendik/Yalova 
22:00
22:45
Feribot
Yalova/Pendik 
22:00
22:45
Feribot
Bandırma/Yenikapı 
22:15*
00:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
23:45*
01:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:45*
01:00
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.