Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

04 Temmuz 2015 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:10
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
07:00
09:00
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
07:00
07:25
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
07:00
08:30
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Çınarcık/Bostancı 
07:30
09:00
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
07:30
08:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
08:00
11:45
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
08:00
10:05
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
08:00
09:40
Deniz Otobüsü
Bostancı/Yalova DO 
08:05
09:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:15
09:00
Feribot
Yalova/Pendik 
08:15
09:00
Feribot
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy 
08:25
10:05
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
08:25
09:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
08:30
10:40
Feribot
Kartal/Yalova DO 
08:30
09:10
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
08:40
10:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
08:45
11:45
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
09:00
10:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:30
10:15
Feribot
Yalova/Pendik 
09:30
10:15
Feribot
Yalova DO/Kartal 
09:30
10:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
09:30
11:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
09:30
11:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
09:30
11:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
09:30
11:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
09:45
11:55
Feribot
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Bostancı/Avsa Adası 
09:45
13:35
Deniz Otobüsü
Bostancı/Marmara Adası 
09:45
13:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
10:00
11:35
Feribot
Yenikapı/Çınarcık 
10:10
11:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
10:10
11:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Avsa Adası 
10:30
13:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Marmara Adası 
10:30
13:05
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:45
11:30
Feribot
Yalova/Pendik 
10:45
11:30
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
10:45
12:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Kumla 
10:45
13:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
11:15
12:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Kumla 
11:15
13:30
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
11:15
11:40
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
11:30
12:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
11:30
13:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
11:30
13:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Esenköy/Bostancı 
12:10
14:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
12:10
12:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
12:10
13:40
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
12:15
15:15
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:40
14:40
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
12:40
14:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
12:40
13:40
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kumla 
13:00
13:30
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
13:00
14:40
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
13:30
14:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
14:00
16:10
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Kumla/Armutlu 
14:30
15:00
Deniz Otobüsü
Kumla/Armutlu Tatil Köyü 
14:30
15:25
Deniz Otobüsü
Kumla/Kadıköy 
14:30
17:20
Deniz Otobüsü
Kumla/Yenikapı 
14:30
16:55
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
14:30
16:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Bostancı 
15:00
18:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
15:00
18:05
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
15:00
15:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
15:10
17:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Çınarcık 
15:10
16:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
15:15
16:00
Feribot
Yalova/Pendik 
15:15
16:00
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
15:15
17:20
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
15:15
16:55
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
15:30
17:40
Feribot
Bursa/Yenikapı 
15:30
17:05
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
15:30
18:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
15:30
18:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:30
17:10
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Kadıköy 
15:40
17:20
Deniz Otobüsü
Armutlu Tatil Köyü/Yenikapı 
15:40
16:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Avsa Adası/Bostancı 
16:00
19:35
Deniz Otobüsü
Avsa Adası/Yenikapı 
16:00
19:05
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Esenköy 
16:15
16:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
16:30
17:15
Feribot
Yalova/Pendik 
16:30
17:15
Feribot
Marmara Adası/Bostancı 
16:30
19:35
Deniz Otobüsü
Marmara Adası/Yenikapı 
16:30
19:05
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
17:00
17:40
Deniz Otobüsü
Esenköy/Bostancı 
17:10
19:10
Deniz Otobüsü
Esenköy/Çınarcık 
17:10
17:35
Deniz Otobüsü
Esenköy/Yenikapı 
17:10
18:40
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Bostancı 
17:40
19:10
Deniz Otobüsü
Çınarcık/Yenikapı 
17:40
18:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Pendik/Yalova 
17:50
18:35
Feribot
Yalova/Pendik 
17:50
18:35
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:00
19:35
Feribot
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
18:00
20:10
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu Tatil Köyü 
18:00
19:45
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
20:40
Feribot
Yenikapı/Bandırma 
18:30
20:40
Feribot
Yenikapı/Armutlu 
18:30
20:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu Tatil Köyü 
18:30
19:45
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
18:30
19:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Bursa/Kadıköy 
19:15
21:15
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
19:15
20:55
Deniz Otobüsü
Bostancı/Çınarcık 
19:20
21:00
Deniz Otobüsü
Bostancı/Esenköy 
19:20
21:30
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Bostancı 
19:30
20:35
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
19:30
20:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Yenikapı/Çınarcık 
20:00
21:00
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Esenköy 
20:00
21:30
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
20:15
21:00
Feribot
Yalova/Pendik 
20:15
21:00
Feribot
Çınarcık/Esenköy 
21:05
21:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
21:30
23:40
Feribot
Pendik/Yalova 
21:30
22:15
Feribot
Yalova/Pendik 
21:30
22:15
Feribot
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Pendik/Yalova 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Pendik 
22:45
23:30
Feribot
Yalova/Pendik 
23:55*
00:40
Feribot
Pendik/Yalova 
23:55*
00:40
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.