Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

02 Aralik 2016 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Bursa/Besiktas 
06:30
08:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
06:30
08:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
06:30
08:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Pendik/Yalova 
07:00
07:45
Feribot
Yalova/Pendik 
07:00
07:45
Feribot
Bostancı/Yalova DO 
07:10
08:15
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
07:15
08:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
07:30
09:05
Feribot
Besiktas/Bursa 
07:30
09:50
Deniz Otobüsü
Kartal/Yalova DO 
07:35
08:15
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Bandırma/Bostancı 
07:45
10:30
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
07:45
10:00
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:00
08:45
Feribot
Yalova/Pendik 
08:00
08:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Armutlu/Kadıköy 
08:30
10:25
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Besiktas 
08:30
10:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
08:55
10:25
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
08:55
10:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:00
09:45
Feribot
Yalova/Pendik 
09:00
09:45
Feribot
Besiktas/Bursa 
09:30
11:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:00
10:45
Feribot
Yalova/Pendik 
10:00
10:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Kartal 
10:30
11:25
Deniz Otobüsü
Yalova DO/Tuzla 
10:30
10:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
11:00
11:45
Feribot
Yalova/Pendik 
11:00
11:45
Feribot
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
15:00
15:45
Feribot
Pendik/Yalova 
15:00
15:45
Feribot
Yalova/Pendik 
16:00
16:45
Feribot
Pendik/Yalova 
16:00
16:45
Feribot
Yalova/Pendik 
17:00
17:45
Feribot
Pendik/Yalova 
17:00
17:45
Feribot
Topçular/Ambarlı 
19:00
23:00
Feribot
Yalova/Pendik 
22:00
22:45
Feribot
Pendik/Yalova 
22:00
22:45
Feribot
Yalova/Pendik 
23:00
23:45
Feribot
Pendik/Yalova 
23:00
23:45
Feribot
Ambarlı/Topçular 
23:30*
03:30
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.