Turkish (Turkiye) English
İç Hatlar
İç Hatlar
İstanbul içindeki deniz otobüsleri seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz
Dış Hatlar
Dış Hatlar
Şehirler arası deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleridir.
  • Seçiniz
  • Seçiniz

21 Ocak 2018 Seferler

Kalkış/Varış Yeri

Kalkış Zamanı

Varış Zamanı

Gemi Tipi

Yenikapı/Bandırma 
07:00
09:30
Feribot
Yenikapı/Bursa 
07:30
09:05
Feribot
Yenikapı/Yalova 
07:45
09:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
07:45
09:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
07:50
09:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
08:00
08:45
Feribot
Yalova/Pendik 
08:00
08:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
08:10
09:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
08:30
10:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
08:30
10:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
09:00
09:45
Feribot
Yalova/Pendik 
09:00
09:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
09:45
11:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
09:45
11:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
09:50
11:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
10:00
10:45
Feribot
Yalova/Pendik 
10:00
10:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
10:10
11:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
10:30
12:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
10:30
12:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
11:00
11:45
Feribot
Yalova/Pendik 
11:00
11:45
Feribot
Kadıköy/Armutlu 
11:00
12:50
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
11:00
12:35
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
11:00
13:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
11:20
12:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
11:20
12:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
11:20
13:20
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
11:45
13:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
11:45
13:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
11:50
13:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
12:00
12:45
Feribot
Yalova/Pendik 
12:00
12:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
12:10
13:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
12:30
14:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
12:30
14:10
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Bursa 
12:40
13:20
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
12:50
14:50
Deniz Otobüsü
Armutlu/Bursa 
12:55
13:20
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
13:00
13:45
Feribot
Yalova/Pendik 
13:00
13:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
13:10
14:50
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu 
13:30
13:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu T.K. 
13:30
14:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
13:30
15:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
13:30
15:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
13:45
15:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
13:45
15:00
Feribot
Pendik/Yalova 
14:00
14:45
Feribot
Yalova/Pendik 
14:00
14:45
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
14:00
15:55
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
14:00
15:35
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
14:20
15:55
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
14:20
15:35
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu 
14:30
14:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu T.K. 
14:30
15:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
14:30
16:55
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
14:30
16:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu 
14:50
16:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Armutlu T.K. 
14:50
16:25
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
14:50
17:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
14:55
16:05
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
15:00
15:45
Feribot
Yalova/Pendik 
15:00
15:45
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
15:00
16:55
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
15:00
16:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu 
15:10
16:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Armutlu T.K. 
15:10
16:25
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
15:10
17:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
15:15
16:50
Feribot
Armutlu T.K./Kadıköy 
15:25
16:55
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
15:25
16:40
Deniz Otobüsü
Bandırma/Bostancı 
15:30
18:25
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
15:30
17:55
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
15:45
17:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
15:45
17:00
Feribot
Pendik/Yalova 
16:00
16:45
Feribot
Yalova/Pendik 
16:00
16:45
Feribot
Yalova/Yenikapı 
16:15
17:25
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Bursa 
16:30
17:10
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
16:30
18:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
16:30
18:10
Deniz Otobüsü
Armutlu/Bursa 
16:45
17:10
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
17:00
17:45
Feribot
Yalova/Pendik 
17:00
17:45
Feribot
Bursa/Armutlu 
17:00
17:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Armutlu T.K. 
17:00
17:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
17:00
19:25
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
17:00
19:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
17:30
19:05
Feribot
Armutlu/Kadıköy 
17:30
19:25
Deniz Otobüsü
Armutlu/Yenikapı 
17:30
19:05
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
17:45
19:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
17:45
19:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
17:50
19:50
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Kadıköy 
17:50
19:25
Deniz Otobüsü
Armutlu T.K./Yenikapı 
17:50
19:05
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:00
19:35
Feribot
Pendik/Yalova 
18:00
18:45
Feribot
Yalova/Pendik 
18:00
18:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
18:10
19:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
18:10
19:20
Deniz Otobüsü
Bandırma/Yenikapı 
18:30
21:00
Feribot
Bursa/Kadıköy 
18:30
20:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
18:30
20:10
Deniz Otobüsü
Bostancı/Bandırma 
18:45
21:40
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
19:00
19:45
Feribot
Yalova/Pendik 
19:00
19:45
Feribot
Bursa/Kadıköy 
19:00
21:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
19:00
20:40
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bandırma 
19:15
21:40
Deniz Otobüsü
Yalova/Yenikapı 
19:30
20:40
Deniz Otobüsü
Bursa/Kadıköy 
19:30
21:30
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
19:30
21:10
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
19:45
21:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
19:45
21:00
Feribot
Kadıköy/Bursa 
19:50
21:50
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
20:00
20:45
Feribot
Yalova/Pendik 
20:00
20:45
Feribot
Yenikapı/Bursa 
20:10
21:50
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Bursa 
20:30
22:05
Feribot
Bursa/Yenikapı 
20:30
22:05
Feribot
Pendik/Yalova 
21:00
21:45
Feribot
Yalova/Pendik 
21:00
21:45
Feribot
Bursa/Kadıköy 
21:00
23:00
Deniz Otobüsü
Bursa/Yenikapı 
21:00
22:40
Deniz Otobüsü
Kadıköy/Bursa 
21:35
23:35
Deniz Otobüsü
Yenikapı/Yalova 
21:45
23:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
21:45
23:00
Feribot
Yenikapı/Bursa 
21:55
23:35
Deniz Otobüsü
Pendik/Yalova 
22:00
22:45
Feribot
Yalova/Pendik 
22:00
22:45
Feribot
Pendik/Yalova 
23:00
23:45
Feribot
Yalova/Pendik 
23:00
23:45
Feribot
Yenikapı/Yalova 
23:45*
01:00
Feribot
Yalova/Yenikapı 
23:45*
01:00
Feribot
Deniz Otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.